BEKTAŞ BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ’NE KATILDI

BEKTAŞ BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ’NE KATILDI

Trabzon Şalpazarı Geyikli Mahallesi’nden emekli yazı işleri müdürü Mustafa Bektaş Büyük Birlik Partisi ailesine katıldı.

Emekli yazışleri Müdürü Mustafa Bektaş Şalpazarı Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Büyük Birlik Partisi Trabzon il genel meclisi Adayı dilekçesini Şalpazarı ilçe başkanı Ali Topkara ve Şalpazarı Belediye Başkan Adayı Necati Selvitop’a sundu.

Mustafa Bektaş Kimdir :
Mustafa (Ahmet) Bektaş 1959 yılında Geyikli’de doğdu. İlkokulu Geyikli’de, ortaokulu Şalpazarı’nda, liseyi Trabzon imam hatip lisesinde bitirdi.1992 yılında iki yıllık Yüksekokulu bitirdi
1981 yılında imam hatip olarak memuriyete başladı. daha sonra Kuran kursu öğreticisi (hocası) olarak devam ederken 1990 yılında kurumlar arası muvafakat ile Şalpazarı Kaymakamlığına tahrirat katibi (VHK İşetmeni) olarak atandı.1992 yılında ayni kurumda şef oldu. 2004 yılında açılan sınavla İlçe Yazı İşleri Müdürü olarak atandı. 2014 yılında kendi isteği ile emekli oldu. 2019 Yılında yapılan yerel seçimlerde Şalpazarında Bağımsız Belediye Encüm Adayı oldu.Bu süreçte pek çok takdirname, teşekkür ve başarı belgesi aldı. 12 yıl Şalpazarı Geyikli Beldesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneğinin başkanlığını yaptı halen ayni dernekte yönetimde görevli. STK lar adına üç dönem Şalpazarı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında mütevelli heyet üyesi olarak görev yaptı. Bir dönem Ak Parti ilçe başkanlığında teşkilat başkanı olarak görev yaptı. İmam hatip okulları platformu Şalpazarı koordinatörlüğü yaptı. Mustafa Bektaş evli ve bir çocuk babası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db