ŞALPAZARI GEYİKLİ MAHALLESİ’NDE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA !

ŞALPAZARI GEYİKLİ MAHALLESİ’NDE YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA !

Trabzon’un Şalpazarı ilçesi Geyikli Mahallemizden Sadullah Bayraktar ve Eşi uzun zamandır Çağımızın amansız hastalığı olan Kanser hastalığı teşhisiyle tedavi görmekteler.

Geyikli Mahalle sakini Sadullah Bayraktar ilik Kanseri teşhisi ile Samsun19 Mayıs Üniversite Hastanesi’nde ilaçları yurt dışından özel bir firma tarafından getirilerek tedavisinin birinci aşaması siz kıymetli gönül dostlarımızın daha öncede “Geyikli Beldesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği” aracılığı ile de yapmış olduğunuz Zekat ve Sadaka yardımları ile beraber birinci aşaması tamamlanmıştı.

Şuan itibariyle Tedavileri iyi yönde devam eden Sadullah Bayraktar ve Eşi’de Kanser hastası olması dolayısıyla onunda tedavisi şuan itibariyle iyi yönde devam etmektedir.İlik Kanseri olan Sadullah beyin emekli mağaşından başka bir geliride olmamakla beraber Samsun’da kirada oturmaktadır.

İlaçları yurtdışından özel bir firma tarafından getirilerek tedavisine devam eden Sadullah Bayraktar ilaçlarını maddi olarak karşılama zorluğu çekmesi üzerine Geyikli Beldesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu siz kıymetli hayır sever gönül dostlarımıza yapmış olduğu yardım çağrısı ile beraber başlatmış oldukları yardım çağrısı na kayıtsız kalmayarak yapmış olduğunuz Zekat ve Sadaka ların toplamı olan “Yirmibir bin” Türk lirası nı (21.000.00) hastamız Sadullah Bayraktar’ın hesabına Dernek yönetimi tarafından aktarılmıştır.

Dünyada ve Ülkemizde covit-19 Salgın hastalığı dolayısıya Zor günler geçirdiğimiz bu günlerde bizleri var eden rabbim, birliğimizi,dirliğimizi, kardeşliğimizi daim eylesin, Her daim mağdurların, mazlumların, gariplerin yanında yer almış; çaresizlere kucak açmış necip milletimizden rahmetini esirgeme Allah’ım Hastalarımıza şifa, dertlilerimize deva, borçlularımıza kolaylıklar nasib eyle Allah’ım! Devletimizi, milletimizi, İslam beldelerini ve bütün insanlığı her türlü afetlerden, musibetlerden, kötülüklerden, salgın hastalıklardan muhafaza eyle ! Bizlere taşıyamayacağımız ağır yükler yükleme Allah’ım!”

Başkan Dural “Geyikli Beldesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği” Yönetim kurulu olarak Geyikli Mahallemizin Lügütlü den Irsak köye kadar bütün komşularımıza siz hayır sever gönül dostlarımızın destekleri doğrultusunda yardım etmeye yanlarında olmaya her daim devam edeceğiz”dedi.

Yönetim Kurulu Adına Başkan ;
İmam Hatip Ömer DURAL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db