İSTANBUL’DA TRABZON EVİ HAYIRLI OLSUN

İSTANBUL’DA TRABZON EVİ HAYIRLI OLSUN

Merkezi İstanbul da bulunan (TDF) Trabzon Dernekleri Federasyonu Trabzonluları bir çatı altında toplamaya çalışan Başkanı İsmail Şatıroğlu Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan ile Trabzonluların 24 saat kullanabilecekleri bir kompleks olarak düşünülen Fatihdeki 4 katlı binanın sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanarak Trabzonlulara verildi.

İmza törenin de konuşan Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan “Ben de Trabzon Çaykaralıyım. Bugün burada Trabzon Dernekler Federasyonu başkanı ile hayırlı bir konunun anlaşmasını yaparak karşılıklı olarak imzalar attık. Trabzonlulara hayırlı olsun” dedi.

Binanın devgiyle ilgili konuşan Trabzon Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı İsmail Şatıroğlu “ Göreve geldiğim günden buyana hep bu anı bekledim. İstanbul da bugüne kadar yapılmayanı yaparak aklımda hayalimde olan ve Trabzonlulara yakışan Trabzon Evi projemizin ilk adımı olan belediyeden devraldığımız bu binanın ilk adımını attık. Allah tüm insanlarımıza hayırlı etsin. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımla Trabzonlulara bu güzel projeyi kazandırmak için ilk adım olarak Fatih Belediyesiyle imzalarımızı attık ve bu binayı Trabzonlular adına bünyemize kattık. Şimdi burayı 24 saat gurbetteki Trabzonluların ve gerekirse diğer yurdumun insanlarının da kullanabileceği duruma getirerek hizmetlerimize devam edeceğiz. Trabzon Evi Trabzonlulara hayırlı olsun.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db